?> ?>

Pro klienty

Kontakty

Talent Explorer s.r.o.
IČO: 24787612


Karolína Šírová
karolina.sirova@talentexplorer.cz
+420 739 004 395

Kdo jsme?

Personální agentura Talent Explorer s.r.o. byla založena v roce 2010, specializujeme se na nábor všech úrovní kandidátů a poskytujeme profesionální nabídku služeb klientům. Těšíme se na spolupráci!

Pro klienty

„Naším cílem je být partnerem pro naše klienty a kandidáty, zajistit profesionální, na míru řešený recruitment, pochopit potřeby všech našich klientů a kandidátů a udržovat úzký osobní kontakt.“

Věříme ve vytváření kvalitního dlouhodobého partnerství s našimi klienty. Toho se snažíme dosáhnout pomocí našich zkušeností, ochoty, flexibility, proaktivním přístupem a hlavně kvalitně odvedenou prací s měřitelnými výsledky. Nefungujeme na bázi dosazování kandidátů, ale na bázi dosazování kvalitních kandidátů do společností. To zahrnuje samozřejmost, že Talent Explorer provádí pohovory se všemi uchazeči, před představením klientům.

man_talent

Proč si nás naši klienti vybírají?

Rozsáhlá databáze aktivních a potencionálních kandidátů
Talent Explorer Network - moderní a unikátní vyhledávací systémy na kandidáty
Prokazatelné zkušenosti a znalosti, reprezentativní pracovníci a prostory
Proaktivní flexibilní přístup, úzké vztahy s klienty, porozumění potřebám klientů
Profesionální posouzení formou pohovoru s kandidátem, komunikace o průběhu výběru
Příznivé ceny

Jsme přesvědčeni, že si téměř okamžitě uvědomíte, že při spolupráci s námi se budete moci soustředit na rozvoj vašeho podnikání.

A to s vědomím, že vaše personální otázky, nábor, případně trénink, coaching a konzultace budou pod kontrolou profesní organizace, která chápe vaše potřeby, a produkuje očekávané výsledky!

Chceme být pro vaši společnost profesionálním partnerem v oblasti lidských zdrojů, které jsou pro fungující firmu klíčové.

Chceme být viděni jako obrovské plus pro růst a úspěch vaší organizace.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!