?> ?>

Pro kandidáty

Kontakty

Talent Explorer s.r.o.
IČO: 24787612


Karolína Šírová
karolina.sirova@talentexplorer.cz
+420 739 004 395

Kdo jsme?

Personální agentura Talent Explorer s.r.o. byla založena v roce 2010, specializujeme se na nábor všech úrovní kandidátů a poskytujeme profesionální nabídku služeb klientům. Těšíme se na spolupráci!

Pro kandidáty

„Naším cílem je být partnerem pro naše klienty a kandidáty, zajistit profesionální, na míru řešený recruitment, pochopit potřeby všech našich klientů a kandidátů a udržovat úzký osobní kontakt.“

Talent Explorer je Vám k dispozici kdykoliv, ať už hledáte zaměstnání či jen potřebujete poradit. Specializujeme se na odvětví – IT, sales & marketing, administrativa a management.

Naším závazkem je poskytnout Vám ty nejlepší a nejpřesnější informace o našich klientech a nabízených volných pozicích. Bereme v potaz osobní zájem jednotlivců, které zastupujeme a proto se snažíme každého kandidáta detailněji poznat a být schopni mu nabídnout tu nejvíce vyhovující pozici. Toto si žádá podrobný komplexní pohovor a hluboké porozumění vašim zájmům a preferencím. Naším cílem je pomoci vám najít vhodnou příležitost pro další kariéru….. ne jen přesun do dalšího zaměstnání.

Dále Vám nabízíme možnost se rychle, jednoduše a bezplatně zaregistrovat do naší databáze uchazečů. Tato registrace je nezávazná, výhodou je získávání informací o aktuálních pracovních nabídkách, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

zena_talent

Proč si vybrat nás?

Rozsáhlá databáze spolehlivých firem a zaměstnavatelů
Talent Explorer Network - moderní a unikátní vyhledávací systémy
Prokazatelné zkušenosti a znalosti
Proaktivní flexibilní přístup, úzké vztahy s klienty, porozumění potřebám klientů
Vždy férová spolupráce - využijte naše zkušenosti!

Napište nám - rádi se Vám budeme věnovat!    Chceme být viděni jako obrovské plus pro Váš růst a úspěch. Těšíme se na spolupráci s Vámi!