?> ?>

O NÁS

personal_talent

Jsme Talent Explorer s.r.o.

Personální agentura Talent Explorer s.r.o. byla založena v roce 2010, specializujeme se na nábor všech úrovní kandidátů a poskytujeme profesionální nabídku služeb klientům. Naším hlavním zaměřením je vyhledávání zaměstnanců, headhunting, executive search a personálně-pracovní poradenství.

Máme silné zázemí ve všech aspektech moderního přijímacího řízení, které spolu s naší praxí upevňuje partnerství s kandidáty a zákazníky. Toto nám umožňuje nabízet nejlepší příležitosti pro dosažení profesních a obchodních cílů.

Jsme si dobře vědomi, že v dnešní složité době je potřeba umět vhodné kandidáty nejen najít a oslovit, ale také kvalitně posoudit a vybrat. Zastáváme názor, že propojování kvalitních kandidátů se správnými pozicemi vede k budování dlouholetého vztahu s našimi klienty a stejně tak i kandidáty. Využíváme nejmodernějších technologií k zabezpečení správného umístění kandidáta na vhodnou pozici.

Jsme tým profesionálních konzultantů, kteří splní všechny vaše recruitment potřeby.

Vycházíme našim klientům vstříc a vždy najdeme ideální řešení!

Naším posláním je zajistit, abychom každému klientovi ušetřili drahocenný čas a zajistili kvalifikované zaměstnance, přesně odpovídající požadavkům pozic. Zároveň zaručujeme správnou reprezentaci vaší společnosti a pomáháme vám splnit vaše pravidelné personální úkoly.

Naším cílem je být pro vaši společnost profesionálním partnerem v oblasti lidských zdrojů, které jsou pro fungující firmu klíčové. Chceme být viděni jako obrovské plus pro růst a úspěch vaší organizace.

Talent Explorer s.r.o.
Karolína Šírová
Managing Director
Kontakt
+420 739 004 395
Kdo jsme?

Personální agentura Talent Explorer s.r.o. byla založena v roce 2010, specializujeme se na nábor všech úrovní kandidátů a poskytujeme profesionální nabídku služeb klientům. Těšíme se na spolupráci!

Napište nám zprávu přes poptávkový formulář